Pon-Piąt: 8:00-15:00     ul. Babiego Lata 17/5b, 53-020 Wrocław

O nas

domicilium.plNazywam sie Bartosz Zaremba jestem licencjonowanym zarządcą nieruchomości, członkiem zarządu Dolnosląskiego Oddziału Stowarzyszenia Zarządców Administratorow Nieruchomości.

Firma Domicilium której jestem właścicielem  zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami mieszkalnymi i komercyjnymi.

Aktywnie uczestniczymy w procesie kształtowania praw i zasad dotyczących funkcjonowania nieruchomości w Polsce. Jesteśmy zrzeszeni w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości  Jako jedna z pierwszych na Dolnym Śląsku firm przyjęliśmy Kartę Praw Klienta Zarządcy Nieruchomości.

Zarządzanie nieruchomościami dla nas to nie tylko dbanie o stan budynku i jego otoczenia, ale przede wszystkim świadczenie usług, udzielanie wszelkiej  pomocy i informacji jakiej życzą sobie Właściciele Nieruchomości – nasi Zleceniodawcy. Dlatego w naszej codziennej pracy najważniejsza jest komunikacja, dzięki której wiemy czego oczekują od nas nasi Klienci i realizujemy te oczekiwania skutecznie i profesjonalnie.

Aby realizować nasze cele współpracujemy z profesjonalnymi w swoich dziedzinach firmami, które podobnie jak my stawiają na indywidualizację oferty i wysoką jakość usług niż na zdobywanie olbrzymiej liczby zleceń i usztywnianie zasad działania.
 

Zapraszam Państwa do współpracy

                                                                         Bartosz Zaremba